Topování inzerátu
ŠNEKOVÝ OLEJOVÝ LIS MMH-220 (200-220 kg /h)
Suroviny vhodné ke zpracování: Sezamová semínka, černý kmín, sójová semínka, koriandr, světlicová semínka, lněná semínka, ostropestřec mariánský, hořčičná semínka, konopná semínka, opuncie, camelina, slunečnicová semínka, dýňová semínka, mandle.
Šnekový lis na olej MMH-220 (s ohřevem surovin) uplatňuje trojitou extrakci, nastavením dvou kompresních komor a ohřev surovin, který zajišťuje stabilní těžbu oleje bez ohledu na teplotu vstupujícího zrna. Lis je určen k získávání surových rostlinných olejů z olejnatých semen a extrudovaných sójových bobů lisováním (semena slunečnice, řepky, lnu, hořčice atd.). Je vhodný pro loupaná i neloupaná slunečnicová semena. Surovina z násypky proudí samospádem do ohřívacího zařízení, kde se ohřívá na určitou teplotu v závislosti na typu a předpracování suroviny. Z ohřívacího zařízení potom vstupuje surovina do pracovní oblasti olejového lisu. Princip fungování lisu spočívá v drcení a lisování olejnatých semen. Vytlačený olej z pracovních oblastí vytéká štěrbinovými otvory. Pokrutiny vycházejí ve formě okvětních lístků na konci pracovní oblasti.
Vlastnosti
Rozměry (D x Š x V): 1750x800x2070 mm.
Produkční/výrobní kapacita: 200-220 kg/h
Výkon: 11 kW
Hmotnost: 630 kg
Výstup oleje: 36-43 %
Cena , EXW Praha (bez DPH/ s DPH): 195160 CZK / 236143,60 CZK
Výrobce: Ukrajina.
Poskytovatel: AISANSE TRADE s.r.o., Tel.:+420 773 710 611, +38 0956937237(WhatsApp), +38 0937616381, E-mail: bsct@ukr.net, bsct4@seznam.cz, www.aisansetrade.com
Proč inzerát topovat?
- Koupíte nebo prodáte rychleji.
- Mnohem více uživatelů uvidí Váš inzerát.
- Jako výbornou textovou reklamu můžete využít inzerát v kombinaci se zobrazením Vaší www.
Topovat inzerát Nenechte brzo zastarat Váš inzerát ! Využijte službu TOP a udržte se na čelní pozici ! Vaše platnost TOP inzerátu bude zároveň prodloužena. Top pozice jsou více navštěvovatelná a a samozřejmě i lépe viditelná. Vaše šance na získání zájemce se mnohonásobně zvýší jelikož se posouvá topovaný inzerát dopředu před ostatní. Při vyhledávání a jiném řazení inzerátů platí topování také ! Pomocí topované SMS posunete Váš inzerát směrem nahoru ve výpisu inzerátů. První topovací SMS posouvá inzerát o 7 dní dopředu, druhá o 6 dní, třetí o 5 dní, čtvrtá o 4 dny, pátá a každá další o 3 dny. Cena SMS je 30 Kč včetně DPH. Pro topování odešlete SMS ve tvaru PODPORA S1 |
Zvýraznit inzerát Chcete, aby Váš inzerát zaujal na první pohled? Využijte zvýraznění inzerátu! Inzerát bude zvýrazněn po celou dobu svojí existence a pomocí této služby bude patrný na první pohled. Bude totiž podbarven úplně jinou zvýrazňující barvou. Cena SMS je 30 Kč včetně DPH. Pro zvýraznění inzerátu odešlete SMS ve tvaru PODPORA S2 |
Zobrazovat www adresu Jelikož nepovolujeme propagaci www stránek pomoci vkládaných inzerátů, tak pomocí této služby Vám to bude umožněno. Prodat službu nebo zboží pomocí zobrazené www stránky je přitom daleko jednodušší. Cena SMS je 50 Kč včetně DPH. Pro zobrazení www adresy inzerátu odešlete SMS ve tvaru PODPORA |
Provozovatel služby je Inzerce-Aukce.cz. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s Infolinka 602 777 555. www.platmobilem.cz
- Stroje
- Čistící stroje, čerpadla
- Dřevoobráběcí stroje
- Generátory
- Historické, parní stroje
- Kompresory
- Kovoobráběcí stroje
- Komunální technika
- Potravinářské stroje
- Motory, elektromotory
- Náhradní díly - stroje
- Stavební stroje
- Skladová technika
- Textilní stroje
- Tiskařské stroje
- Manipulační technika
- Vybavení provozoven
- Zemědělská technika
- Ostatní stroje
- Nářadí
- Přístroje
Novoročná akcia na zlaté šperky Korai
Vyklízení Praha - vyklízení bytů a sklepů Praha
Paletový vozík M25
Krycí měchy pro laserové stroje TRUMPF atd.
Drobné a menší vyklízecí práce v Praze
Vyklízení Praha - menší vyklízecí práce
Vyklízení a úklid sklepů Praha
Elektrický invalidní skútr Galaxy
Stěhování a vyklízení Praha
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz