ŠNEKOVÝ OLEJOVÝ LIS MMH-220 (200-220 kg /h)
Suroviny vhodné ke zpracování: Sezamová semínka, černý kmín, sójová semínka, koriandr, světlicová semínka, lněná semínka, ostropestřec mariánský, hořčičná semínka, konopná semínka, opuncie, camelina, slunečnicová semínka, dýňová semínka, mandle.
Šnekový lis na olej MMH-220 (s ohřevem surovin) uplatňuje trojitou extrakci, nastavením dvou kompresních komor a ohřev surovin, který zajišťuje stabilní těžbu oleje bez ohledu na teplotu vstupujícího zrna. Lis je určen k získávání surových rostlinných olejů z olejnatých semen a extrudovaných sójových bobů lisováním (semena slunečnice, řepky, lnu, hořčice atd.). Je vhodný pro loupaná i neloupaná slunečnicová semena. Surovina z násypky proudí samospádem do ohřívacího zařízení, kde se ohřívá na určitou teplotu v závislosti na typu a předpracování suroviny. Z ohřívacího zařízení potom vstupuje surovina do pracovní oblasti olejového lisu. Princip fungování lisu spočívá v drcení a lisování olejnatých semen. Vytlačený olej z pracovních oblastí vytéká štěrbinovými otvory. Pokrutiny vycházejí ve formě okvětních lístků na konci pracovní oblasti.
Vlastnosti
Rozměry (D x Š x V): 1750x800x2070 mm.
Produkční/výrobní kapacita: 200-220 kg/h
Výkon: 11 kW
Hmotnost: 630 kg
Výstup oleje: 36-43 %
Cena , EXW Praha (bez DPH/ s DPH): 195160 CZK / 236143,60 CZK
Výrobce: Ukrajina.
Poskytovatel: AISANSE TRADE s.r.o., Tel.:+420 773 710 611, +38 0956937237(WhatsApp), +38 0937616381, E-mail: bsct@ukr.net, bsct4@seznam.cz, www.aisansetrade.com
Inzerce z 28.07.2022, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Alex | E-mail: bsct4(at)seznam.cz | Tel.: +420773710611 | Lokalita: Celá Česká republika | Cena: 195 160,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
Nabídka | Celá Česká republika | Optika (čočky, zrcátka) pro CO2 lasery | |
Nabídka | Celá Česká republika | Nástrojové RTC kazety pro stroje TRUMPF | |
Nabídka | Celá Česká republika | Krycí měchy pro laserové stroje TRUMPF atd. | |
Nabídka | Celá Česká republika | LCD/TFT monitory pro průmyslová zařízení | |
Nabídka | Celá Česká republika | Vakuová čerpadla (Vacuum pump) pro lasery TRUMPF | |
Poptávka | Celá Česká republika | Výkup a prodej použitích strojů Trumpf, Bystronic | |
Nabídka | Celá Česká republika | Náhradní díly pro stroje Trumpf | |
Nabídka | Celá Česká republika | Elektronky RS3021CJ a RS2048CJ pro lasery Trumpf | |
Nabídka | Celá Česká republika | minibagr HX 10 | |
Nabídka | Celá Česká republika | minibagr SUNWARD SWE 20F | 0000 |
Nabídka | Pardubický | Paletový vozík M25 | |
Nabídka | Třebíč | Nesený postřikovač KWAS 400l | 25000 |
Nabídka | Třebíč | Diskový podmítač | 55000 |
Nabídka | Ústí nad Orlicí | Vysokozdvižný paletový vozík MF10/10 |
- Stroje
- Čistící stroje, čerpadla
- Dřevoobráběcí stroje
- Generátory
- Historické, parní stroje
- Kompresory
- Kovoobráběcí stroje
- Komunální technika
- Potravinářské stroje
- Motory, elektromotory
- Náhradní díly - stroje
- Stavební stroje
- Skladová technika
- Textilní stroje
- Tiskařské stroje
- Manipulační technika
- Vybavení provozoven
- Zemědělská technika
- Ostatní stroje
- Nářadí
- Přístroje
Milenecký azyl České Budějovice
Drobné vyklízení s řidičem Praha
Prodlužování řas Praha
Pomůžeme vám překonat těžké období.
Rekvalifikační kurzy Praha Pedikúra-modeláž nehtů
Maltézáček, Maltézáčci, Maltézský psík
Vyklízení a úklid sklepů a sklepních prostor Praha
Kvalitní strojní omítky - rychlé dodání - záruka
Stěhování pian a pianin Praha - celá ČR
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz