ŠNEKOVÝ OLEJOVÝ LIS MMH-220 (200-220 kg /h)

Suroviny vhodné ke zpracování: Sezamová semínka, černý kmín, sójová semínka, koriandr, světlicová semínka, lněná semínka, ostropestřec mariánský, hořčičná semínka, konopná semínka, opuncie, camelina, slunečnicová semínka, dýňová semínka, mandle.

Šnekový lis na olej MMH-220 (s ohřevem surovin) uplatňuje trojitou extrakci, nastavením dvou kompresních komor a ohřev surovin, který zajišťuje stabilní těžbu oleje bez ohledu na teplotu vstupujícího zrna. Lis je určen k získávání surových rostlinných olejů z olejnatých semen a extrudovaných sójových bobů lisováním (semena slunečnice, řepky, lnu, hořčice atd.). Je vhodný pro loupaná i neloupaná slunečnicová semena. Surovina z násypky proudí samospádem do ohřívacího zařízení, kde se ohřívá na určitou teplotu v závislosti na typu a předpracování suroviny. Z ohřívacího zařízení potom vstupuje surovina do pracovní oblasti olejového lisu. Princip fungování lisu spočívá v drcení a lisování olejnatých semen. Vytlačený olej z pracovních oblastí vytéká štěrbinovými otvory. Pokrutiny vycházejí ve formě okvětních lístků na konci pracovní oblasti.

Vlastnosti

Rozměry (D x Š x V): 1750x800x2070 mm.
Produkční/výrobní kapacita: 200-220 kg/h
Výkon: 11 kW
Hmotnost: 630 kg
Výstup oleje: 36-43 %
Cena , EXW Praha (bez DPH/ s DPH): 195160 CZK / 236143,60 CZK

Výrobce: Ukrajina.
Poskytovatel: AISANSE TRADE s.r.o., Tel.:+420 773 710 611, +38 0956937237(WhatsApp), +38 0937616381, E-mail: bsct@ukr.net, bsct4@seznam.cz, www.aisansetrade.com

Inzerce z 28.07.2022, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Alex | E-mail: bsct4(at)seznam.cz | Tel.: +420773710611 | Lokalita: Celá Česká republika | Cena: 195 160,- Kč

Nabídka Celá Česká republika Optika (čočky, zrcátka) pro CO2 lasery
Nabídka Celá Česká republika Nástrojové RTC kazety pro stroje TRUMPF
Nabídka Celá Česká republika Krycí měchy pro laserové stroje TRUMPF atd.
Nabídka Celá Česká republika LCD/TFT monitory pro průmyslová zařízení
Nabídka Celá Česká republika Vakuová čerpadla (Vacuum pump) pro lasery TRUMPF
Poptávka Celá Česká republika Výkup a prodej použitích strojů Trumpf, Bystronic
Nabídka Celá Česká republika Náhradní díly pro stroje Trumpf
Nabídka Celá Česká republika Elektronky RS3021CJ a RS2048CJ pro lasery Trumpf
Nabídka Celá Česká republika minibagr HX 10
Nabídka Celá Česká republika minibagr SUNWARD SWE 20F 0000
Nabídka Pardubický Paletový vozík M25
Nabídka Třebíč Nesený postřikovač KWAS 400l 25000
Nabídka Třebíč Diskový podmítač 55000
Nabídka Ústí nad Orlicí Vysokozdvižný paletový vozík MF10/10